روش‌های پرداخت

نکات
 • به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.
 • سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سیصد میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
 • در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
 1. پرداخت اینترنتی
 2. کاربران آذین‌بند می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

  لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

  لازم به ذکر است سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سیصد میلیون ریال است، باید پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

  توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

  چگونگی پرداخت اینترنتی

  کاربران محترم سایت آذین‌بند می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  1. شماره 16 رقمی کارت
  2. این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

  3. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  4. برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید

   رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

   برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  5. کد CVV2
  6. CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

  7. تاریخ انقضا
  8. تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

   اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 3. پرداخت در محل
 4. این سرویس برای تمامی مراکز استان ها و بیش از ۳۲۰ شهر بزرگ ایران فعال می باشد جهت مشاهده شهرهای تحت پوشش کلیک نمایید و در آینده نیز برای سایر شهرها فعال خواهد شد.

  1. این سرویس فقط برای سفارشات بالای 500 هزار تومان فعال می باشد. امکان تغییر این مبلغ برای روزها و یا جشنوره ها می باشد که به اطلاع مشتریان خواهد رسید.
  2. برای اطمینان از خرید مبلغ 100 هزار تومان در هنگام ثبت سفارش دریافت می گردد.
  3. در صورت عدم دریافت کالا و مرجوع شدن آن، مبلغ بیعانه مسترد نخواهد شد.