همکاری با فروشگاه‌ها

فروشگاه اینترنتی آذین‌بند با محوریت رضایت هرچه‌بیشتر مشتریان کلان خود، زیر ساخت‌هایی جهت پاسخگویی فراگیر به نیازهای بازار در حوزه‌ی همکاری‌های فروشگاهی ایجاد نموده است. ابزارهایی از جمله فروش اقساطی و نقد و اقساط بدون کارمزد ، امکان خرید عمده با بهترین قیمت و ناوگان توزیع در سراسر ایران، نمونه‌ای از خدمات ارزش‌افزوده‌ آذین‌بند به فروشگاه‌ها در راستای همراهی هرچه‌بیشتر است.

ارسال کالا به سراسر ایران:

سیستم انبارداری و توزیع فراگیر، خدمت ارزش‌افزای دیگری از آذین‌بند است که امکان همکاری با فروشگاه‌ها جهت تهیه و ارسال انواع محصولات را میسر ساخته است.

فروش اقساطی:

خرید اقساطی همواره یکی از دغدغه‌های افراد و فروشگاه‌ها بوده است، آذین‌بند با همکاری شرکت ایران‌رنتر با کاربری آسان و فراهم‌آوردن امکان انتخاب شرایط متنوع پرداخت تا اقساط ۱۲ ماهه، ابزاری نوین را در راستای ارایه‌ی تسهیلات ویژه‌ی همکاری به‌کار گرفته است.

نقد و چک:

در صورتی که تمایلی به خرید اقساطی ندارید می توانید با شرایط نقد و چک خرید خود را با صفر درصد کامزد خریداری نمایید. در این نوع خرید ارایه تسهیلات ویژه همکاری به کار گرفته شده است.

خرید عمده:

کلیه محصولات بدون واسطه پخش مستقیم از کارخانه به فروشگاه قیمت گذاری شده اند فروشگاه ها میتوانند برای شروع به کار به عنوان نمونه چند عدد از محصولات را با قیمت عمده خریداری کنند

گارانتی اصالت و سلامت فيزيکی کالا:

ضمانت اصالت کالا و گارانتی معتبر تا رسیدن محصول به درب فروشگاه، پاسخگویی و پشتیبانی مستمر ، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و... می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی اقلام و تجهیزات اداری و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها از آذین بند باشد.

بسته بندی و ارسال توسط آذین‌بند:

خدمات بسته بندی کالا یکی از مهمترین مراحل حمل بار به شهرستان می باشد درصورتی که بسته بندی به درستی انجام نشود احتمال آسیب دیدن کالا حتمی می باشد، شرکت آذین بند گارانتی سلامتی فیزیکی تا درب فروشگاه را برعهده دارد

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر از نحوه‌ی همکاری‌های فروشگاهی با شماره موبایل 09151242588 تماس حاصل نمایید.
چنانچه تمایل دارید، جهت ثبت درخواست خود در خصوص نحوه سفارش نسبت به تکمیل اطلاعات زیر اقدام فرمایید.

صنف مرتبط با محصولات:


نام شخص حقیقی/حقوقی:

شماره تماس:

توضیحات: