جشنواره همه فن تخفیف

فروشگاه اینترنتی آذین‌بند با محوریت رضایت هرچه‌بیشتر مشتریان خود، ابزارهایی از جمله فروش اقساطی بدون کارمزد ، امکان خرید عمده با بهترین قیمت ، جشنواره های تخفیف ، ارسال رایگان و ناوگان توزیع در سراسر ایران را برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود فراهم کرده است.

برای اولین ها:

مشتریان جدید آذین‌بند می توانند با عضویت سریع و آسان در باشگاه مشتریان 500 هزار ریال اعتبار هدیه دریافت کنند.

عضویت در باشگاه مشتریان

کیف پول شگفت انگیز:

کافیست قبل از تکمیل فرایند سبد خرید، کیف پول خود را شارژ نمایید و سپس فاکتور خود را پرداخت نمایید. به هر میزان که کیف پول را شارژ نمایید 10 درصد هم هدیه از طرف آذین بند برای کیف پول شما شارژ می شود.

مشاهده حساب کاربری

کارت هدیه:

با خرید هر یک از کارت های هدیه، 10 درصد مبلغ کارت به عنوان هدیه از طرف آذین‌بند در کیف پول شما شارژ می شود.

به زودی...

فروش اقساطی ویژه مشتریان اسنپ:

مشتریان شرکت اسنپ می توانند از طرح اقساطی این شرکت استفاده نمایید، به این صورت که یک چهارم مبلغ را پرداخت و الباقی مبلغ طی ۳ ماه پرداخت می شود. برای استفاده از این سرویس کافیست وارد برنامه اسنپ شوید و قسمت سرویس اعتباری را فعال نمایید.

دریافت اطلاعات بیشتر

فروش اقساطی برای سفارشات بیش از 10 میلیون تومان

این سرویس برای خریدهای بیش از ۱۰ میلیون تومان می باشد، به این صورت که یک سوم مبلغ پرداخت و الباقی طی چک های ۴۰ و ۷۰ روزه تسویه می گردد. این سرویس برای تمام مشتریان دارای چک صیادی فعال می باشد.

دریافت اطلاعات بیشتر

کد تخفیف ویژه مشترکان رایتل:

با همکاری آذین‌بند و شرکت ارتباطات رایتل، مشترکان سیم کارت رایتل (اعتباری و دائمی) می توانند تا ۲۰ درصد تخفیف کدتخفیف دریافت نمایند.

دریافت اطلاعات بیشتر